.
.

एसरी सम्पन्न भयो नेपाल गोल्डन आइडल


गोल्डनस्टार मल्तिमेडिया द्रारा आयोजित नेपाल गोल्डन आइडल को चैत्र ३१ को अंतिम प्रतिशप्रदा मा मकवान पुर घरभई चितवन बस्दै आएका रमेश घोथाने ले गायनतर्फ का उपाधि हत पर्ण सफल भयेको छान साथै फ़ास्ट रनर अप बिराटनगर का चिराग भट्टाराई ले आफ्नो पोल्तो मा परेका छान तेसईगरीसेकेण्ड रनर अप झापा का प्रजेस राजबंसी भएका छान भने श्रेया रिमाल काठामांडू बाटा चौथो हुन सफल भयेकी छान पाचौ अंकुर भट्टाराई इटहरी का छैठौ राकेश नेपाली र सतौ स्थान मा लम्जुंग का योगेश परियार भएका छान भने नेपाल गोल्डन आइडल दुबौ बिधा लाई समेटीएको थियो|
नृत्य बिधा मा लम्जुंग की चेली धूपा दुरा ले मनाई छूने नृत्य प्रस्तुत गारी नेपाल गोल्डन आइडल को उपाधि हात परेकी छान फ़ास्ट रनर अप रंजीता तिमिल्सिना नवलपरासी को पोल्तो मा पर्यो भने सेकेण्ड रनर अप दांग़ की साइसा केसी को हत परेको छन साथै चौथो बन्दना राइ इटहरी पाचौ सुमिना श्रेस्ठ इटहरी छैठौ रिउनिक परियार गोरखा का भये र सातौ नवलपरासी की अमृता मगर भएका छान |
निर्नायेक मा कर्ण दाश ,रामभक्त जोजिजू ,ओमराज पौडेल ,जसु गुरुंग ,र निरुता गुरुंग रहेका थिए |
कार्यक्रममा सभापति सरन गुरुंग रहनु भएको थियो
 प्रमुख अथिति ब्रम्हा कुमारी बरिस्ताराज योगिमी पश्चिमाञ्चल का निर्देशक बाल्ब्रम्हा चारी पणिता दीदी रहनु भएको थियो |
कार्यक्रम को समुघटन पानाश मा बत्ती बाली पंचे बाजाको को साथमा गरिएको थियो

Image may contain: one or more people and people standing
Image may contain: 5 people, text
Image may contain: 5 people, text
Image may contain: 1 person, standing

Reviews

  • Total Score 0%
User rating: 0.00% ( 0
votes )Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *